Kısa ve daha kısa koşular doğru eğilim ile, hızlı kurulum ile aralıklı presler, plaka yapımı ile sınırlı hiçbir silindir değişiklikleri ve baskı öncesi daha pazar için daha uygun alıyorsanız. VIVA340 müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenebilir modüler basın olduğunu
VIVA340 tüm büyük baskı veya aralıklı modda doğrultusunda işlemleri terbiye ile piyasada çok az aralıklı pres biridir: Susuz, ofset Tipo, Elek baskı, Sıcak Varak, Kabartma, Flekso Cila, Islak Laminasyon, Die- kesme.
şarap ya da kozmetik için çok çekici etiketlere basit 4 renk etiket Tüm etiketler basın tek geçişte doğrultusunda basılabilir.

Kısa ve orta vadede Aralıklı Besleme

“12” VIVA340 5’den herhangi bir yazdırma uzunluğu web hareket aralıklı teknoloji ve servo kontrol silindir değişim sayesinde olmadan basılabilir. Bunun sonucunda kısa basın makyaj hazır ve minimum atık ile kısa ve orta vadede için idealdir.

4-renk işlemi için VIVA340 üzerinde kullanılan ana baskı teknolojileri ofset ve tipo edilir. Her iki işlem basına esneklik yüksek düzeyde sağlar. Flekso aksine, bu baskı teknikleri mürekkep hacmi aniloks bilgikuramsal güvenmeyin ve çift taraflı bant ile montaj plakasını gerekmez. Ön pres yalnızca plaka yapımında sınırlıdır.

aralıklı basınla tek iş-bağımlı bileşen levhasıdır. Her biçimi için pahalı araçları veya kasetlerden uzak kalabilirler.